Архив

Ліцензія Creative Commons
Цей твір ліцензовано за ліцензією Creative Commons Із зазначенням

Новости МЕНЕДЖМЕНТ Кайдашев Р. П., Романенко Є. О. Психологічні типи в специфіці роботи суду

Кайдашев Р. П., Романенко Є. О. Психологічні типи в специфіці роботи суду

Оцените материал
(0 голосов)

УДК 347.9+159.98

Р. П. Кайдашев, д. ю. н, доцент,
Заслужений економіст України,
Є. О. Романенко, д. н. з держ. упр., професор,
Заслужений юрист України

ПСИХОЛОГІЧНІ ТИПИ В СПЕЦИФІЦІ РОБОТИ СУДУ

Актуальність теми дослідження. Проблематика дослідження полягає в тому, що менеджер дуже часто не використовує додаткових компетенцій з психології з різних причин.
Постановка проблеми. Дослідження розглядає уніфікацію психологічних типів, базуючись на десятирічному досвіді роботи авторів, прийнятних для менеджера при роботі з групами нестабільного контингенту людей.
Аналіз останніх досліджень і публікацій. На даний момент, існує велика кількість різних напрямків і шкіл у психології - Е. Берна [1], С. Бушуєва [2], Гіппократа [3], Р. Кайдашева [4], К. Леонгарта [5], А. Личко [6], І. Сеченова [7], З. Фрейда [8], К. Юнга [9], які були взяті за основу для формування адаптивного інструменту..
Мета статті. Мета дослідження - розгляд і формування адаптивних підходів до роботи суду в нестабільному контингенті людей і стабілізація відносин між менеджером і ГНСКЛ.
Виклад основного матеріалу. Різноманітність підходів в психології пов'язане з багатогранністю проявів людського характеру, його анатомією і фізіологією. Але менеджер найчастіше є практиком в основах психології, а не теоретиком. У таких випадках анкетування або глибокий психологічний аналіз, при можливості їх застосування, можуть привести до кардинальних змін. Такі дослідження і діагностика вимагають великих витрат часу і бюджету. Тому, типологічні або конституційні типи людини (візуальні) і є тією альтернативою, яка може служити адаптивним інструментом менеджеру в ситуаціях з нестабільним контингентом людей.
Висновки. Таким чином, застосування адаптивної моделі в групі нестабільного контингенту людей в суді дуже важливо, оскільки функціональні особливості діяльності судового органу мають свою специфіку. Робота в структурі суду вимагає особливих особистісних якостей і для їх визначення важливо використання менеджером психологічних методів при виборі і формуванні підходів до вибору персоналу на відповідну посаду.

Ключові слова: група нестабільного контингенту людей; типологічні (конституційні) типи людини; психологічні типи людини (типи особистості); адаптивна модель.

 

Прочитано 1994 раз Последнее изменение Четверг, 28 Сентября 2017 14:02
 

На сайте

Сейчас 45 гостей онлайн

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня3304
mod_vvisit_counterВчера5060
mod_vvisit_counterНа этой неделе13498
mod_vvisit_counterНа прошлой неделе35613
mod_vvisit_counterВ этом месяце101450
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце146546
mod_vvisit_counterВсего4182472