Архів

Ліцензія Creative Commons
Цей твір ліцензовано за ліцензією Creative Commons Із зазначенням

Угода про відкритий доступ
Угода про відкритий доступ PDF Друк e-mail
Написав Ирина   
Понеділок, 16 листопада 2015, 14:48

Науковий Вісник Полісся (НВП) прагне до реального та безпосереднього відкритого доступу для наукової роботи. Всі статті НВП знаходяться у вільному доступі безпосередньо з дати публікації. Ми не стягуємо плату за завантаження і перегляд статті для власного наукового використання. Хоча НВП не працює за золотою або зеленою моделлю відкритого доступу, журнал є безкоштовним для всіх в будь-який час і на необмежений термін. Для спрощення доступу НВП регулюється фінансовим андеррайтингом, що надається Науковою бібліотекою Чернігівського національного технологічного університету з доброї волі його редакції та вченої ради ЧНТУ, а також при постійній підтримці своїх рецензентів.

Науковий Вісник Полісся також працює за ліцензією Creative Commons CC-BY-NC. Це дозволяє безкоштовне відтворення статей, тільки для некомерційного використання і з відповідною інформацією про цитату. Журнал дозволяє авторам мати авторські права без обмежень і зберігати права на видання без обмежень. Всі автори та видавництво НВП приймають цю угоду як умови публікації.

Усі статті проходять перевірку на плагіат.

Останнє оновлення на П'ятниця, 17 листопада 2017, 11:31
 
 

Зараз on-line

На даний момент 46 гостей на сайті

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні4668
mod_vvisit_counterВчора4413
mod_vvisit_counterНа цьому тиждні13546
mod_vvisit_counterНа прошлому тиждні37613
mod_vvisit_counterВ цьому місяці45054
mod_vvisit_counterВ прошлому місяці198817
mod_vvisit_counterРазом4847354