Архів

Ліцензія Creative Commons
Цей твір ліцензовано за ліцензією Creative Commons Із зазначенням

Журнал в базах даних
Журнал в базах даних PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 17 лютого 2012, 22:10

Журнал "Науковий вісник Полісся" включено до таких баз даних:

Україніка наукова - українська загальнодержавна реферативна база даних з природничих, технічних, суспільних, гуманітарних та медичних наук. Започаткована Національною бібліотекою України імені В. І. Вернадського та Інститутом проблем реєстрації інформації НАН України. Має друкований аналог - реферативний журнал "Джерело". Поповнюється на 2,5-3 тис. записів щомісячно. Онлайновий доступ до реферативної бази даних: http://www.nbuv.gov.ua/db/ref.html

 


CrossRef (http://search.crossref.org/?q=2410-9576)  це об'єднання видавців наукових публікацій (журналів, монографій, збірників матеріалів конференцій), створене з метою розробки та підтримки всесвітньої високотехнологічної інфраструктури наукових комунікацій. Головним завданням CrossRef є сприяння широкому використанню інноваційних технологій для прискорення і полегшення наукових досліджень. Особлива увага CrossRef зосереджена навколо питань розбудови електронної інфраструктури взаємної цитованості наукових публікацій. Асоціація CrossRef підтримує спільну всесвітню службу взаємної цитованості, яка функціонує як своєрідний шлюз між електронними платформами видавців. Ця служба не зберігає повні тексти наукових публікацій, але вона зберігає інформацію про зв'язки публікацій через технологію Digital Object Identifier (CrossRef DOI), а також метадані опублікованих наукових матеріалів. Завдяки цій системі дослідники можуть використовувати функціональність рівня глобального науково-видавничого середовища.
Членами CrossRef наразі є 5 тис. видавців з усього світу. База даних цитувань CrossRef охоплює більше 75 млн журнальних статей та інших типів наукових публікацій (монографій, наборів даних, дисертацій, технічних звітів).

https://uk.wikipedia.org/wiki/CrossRef

 

 

 

База даних Ulrich's Periodicals Directory американського видавництва Bowker є найбільшою базою-каталогом наукових журналів, що налічує більше ніж триста тисяч журналів та здійснює опис світового потоку серіальних (періодичних та продовжуваних) видань. Активно використовується науковими установами для пошуку та аналізу світового потоку серіальних видань.

 

Web of Science або Web of Knowledge — пошукова платформа, яка об'єднує реферативні бази даних публікацій у наукових журналах і патентів, у тому числі бази, що враховують взаємне цитування публікацій, що розробляється і надається компанією Thomson Reuters. Web of Science охоплює матеріали з природничих, технічних, біологічних, суспільних, гуманітарних наук і мистецтва. Платформа володіє вбудованими можливостями пошуку, аналізу та управління бібліографічною інформацією.
Web of Science включає в себе понад 3 700 провідних журналів і понад 10100 наукових видань по всьому світу, в тому числі журналів відкритого доступу і більше 110 000 матеріалів конференцій. Вона охоплює період з 1900 року в 256 дисциплінах.
У 2012 р. до рейтингу Web of Science потрапило 18 українських видань, 17 з яких видаються науковими установами НАН України.

https://openscience.in.ua/ua-journals

Глибина архіву журналу "Науковий вісник Полісся" у WoS колекції Emerging Sources Citation Index з 2015 по 2017 роки

Index Copernicus (IC) — онлайнова наукометрична база даних з внесеної користувачем інформації, в тому числі наукових установ, друкованих видань і проектів, створена в 1999 році в Польщі. База даних має кілька інструментів оцінки продуктивності, які дозволяють відстежувати вплив наукових робіт і публікацій, окремих вчених або науково-дослідних установ. На додаток до продуктивності індекс Копернікус також пропонує традиційне реферування та індексування наукових публікацій. База даних знаходиться у веденні Index Copernicus International. Базу даних названо на честь Миколи Коперника.
База даних Index Copernicus включала на 2013 р. близько 5000 наукових журналів з ​​усього світу, в тому числі понад 1200 польських.  Станом на кінець 2015 р. база даних більш ніж 13 000 наукових журналів.
Українських журналів на вересень 2013 р. в цій наукометричній базі було 89 одиниць.
Станом на 2016 р. основний список Index Copernicus містить понад 22 000 журналів, в тому числі 3000 з Польщі.

http://journals.indexcopernicus.com/++,p24782891,3.html

 

EBSCO - провідний постачальник електронних сервісів та баз даних на ринку інформаційних послуг, який представляє більше ніж 476 баз даних для різних груп користувачів. Бази даних EBSCO містять у собі журнали, книги, брошури, газети, довідники, аналітичні огляди з багатьох галузей знань. Частина даних у базах представлена у вигляді повних текстів, частина - тільки у вигляді анотацій (abstracts). До EBSCO включені як найсвіжіші номери журналів, так і архів - для деяких видань аж до 1950-х років. Володіє потужною інтерактивною довідково-бібліографічною системою EBSCOhost. Сайт EBSCO на сьогодні є одним з найбільш використовуваних сайтів у мережі Internet для пошуку наукової інформації.

Відкриті журнальні системи (OJS — Open Journal Systems) — програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом для ведення рецензованих журналів, створених за „Проектом загальнодоступних знань“, та випущене за ліценією GNU General Public License.
ВЖС (OJS) було розроблено для сприяння розвитку рецензованих публікацій з відкритим доступом, надання технічної інфраструктури не лише для презентації в Інтернеті журнальних статей, але і для усього процесу редакційного керування, в тому числі подання статті, кілька-разового рецензування, а також індексації. ВЖС спирається на осіб, що виконують різні функції, такі, як редактор, директор журналу, рецензент, автор, читач і т.д.

http://www.openscience.in.ua/ru/ua-journals

 

Проект “Наукова періодика України” (http://journals.uran.ua/nvp_chntu) - це загальнодержавна технологічна платформа на базі Open Journal Systems (OJS), яка забезпечує для наукових періодичних видань України процеси редакційного опрацювання, публікації, післяпублікаційної підтримки.
Ресурс розвивається на засадах добровільного взаємовигідного партнерства видавців, які бажають, здатні та готові працювати у високотехнологічному веб-орієнтованому середовищі, а також наукових бібліотек та інформаційних центрів України.
Проект передбачає три аспекти інтеграції видавців: спільне впровадження OJS, використання єдиного загальнодержавного реєстру суб'єктів та об'єктів видавничого процесу, дотримання спільних засад видавничої та редакційної політики.
Співпраця “Наукової періодики України” з провідними міжнародними агрегаторами науково-інформаційних ресурсів, національними та академічними бібліотеками світу дозволяє спростити для видавців-учасників процеси входження їх видань у престижні реферативні бази даних, каталоги та системи пошуку. Через програмні шлюзи платформи видання “Наукової періодики України” повноцінно представляються у всесвітньому федеративному бібліотечному каталозі WorldCat, в каталогах наукових бібліотек, на пошукових платформах Google Scholar, Bielefeld Academic Search Engine, OpenAIRE та ін.
ТОВ “Видавнича служба УРАН” має ліцензію авторизованого постачальника даних до міжнародного реєстру ORCID, що дозволяє зацікавленим виданням-учасникам оперативно оновлювати профілі своїх авторів даними про нові опубліковані статті.

 

Картинки по запросу гугл scholar

Пошукова система Google Академія (https://scholar.google.com.ua) є складовою частиною браузера Google Chrome і підтримується компанією Google. Це пошукова й некомерційна бібліометрична система, що індексує наукові публікації та наводить дані про їх цитування.

 

 

ResearchBib (міжнародна мультидисциплинарная база даних наукових журналів)
http://journalseeker.researchbib.com/view/issn/2410-9576

 

 


BASE: Bielefeld Academic Search Engine (Академічна пошукова система Білефельда) https://www.base-search.net/Search/Results?lookfor=Науковий+вісник+полісся&type=all&oaboost=1&ling=1&name=&thes=&refid=dcresen&newsearch=1 є однією з найбільш об'ємних пошукових систем у світі, особливо для академічних веб-ресурсів. BASE надає доступ більше ніж до 100 мільйонів документів з більш ніж 5000 джерел. Ви можете безкоштовно отримати доступ до повних текстів близько 60% індексованих документів (Open Access). BASE управляється бібліотекою університету Білефельда.
Вони індексують метадані усіх видів академічно відповідних ресурсів - журналів, інституційних репозиторіїв, цифрових колекцій та ін., які забезпечують інтерфейс OAI – Open Archives Initiative (Ініціатива Відкритого Архіву), та використовують OAI-PMH – Protocol for Metadata Harvesting (Протокол збору даних) для забезпечення їх змісту.
Індекс постійно посилюється шляхом подальшого інтеграції. Вони працюють над кількома новими функціями, наприклад, над службою реєстру авторів – проект ORCID DE.
BASE є зареєстрованим постачальником послуг OAI. Менеджери баз даних можуть інтегрувати індекс BASE в свою локальну інфраструктуру (наприклад, мета-пошукові системи, каталоги бібліотек). Крім того, існує кілька інструментів і служб для користувачів, менеджерів баз даних та сховищ.

Normal 0 21 false false false UK X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Обычная таблица"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif";}


WorldCat (http://www.worldcat.org/search?q=scientific+bulletin+of+polissia&qt=results_page) — найбільша у світі бібліографічна база даних, що налічує понад 240 млн записів про всі види творів 470 мовами світу (на 2011 рік). База створюється спільними зусиллями більш ніж 72 000 бібліотек з 171 країни світу в рамках організації OCLC.
З серпня 2006 р. став можливий вільний доступ до пошуку у цій БД з веб-сторінки worldcat.org.

Російський індекс наукового цитування (РІНЦ) — бібліографічна база даних наукових публікацій вчених Росії і країн СНД в понад 4000 журналах. Для отримання необхідних користувачеві даних про публікації та цитованості статей на основі бази даних РІНЦ розроблено аналітичний інструментарій Science Index. Проект РІНЦ розробляється з 2005 року компанією "Наукова електронна бібліотека" (ELIBRARY.ru) http://elibrary.ru/title_about.asp?id=54744

https://uk.wikipedia.org/wiki/Науковий_вісник_Полісся

 

Останнє оновлення на Четвер, 15 листопада 2018, 14:02
 
 

Зараз on-line

На даний момент 47 гостей на сайті

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні31
mod_vvisit_counterВчора5593
mod_vvisit_counterНа цьому тиждні8999
mod_vvisit_counterНа прошлому тиждні29588
mod_vvisit_counterВ цьому місяці76170
mod_vvisit_counterВ прошлому місяці162197
mod_vvisit_counterРазом5222499