Використання LMS як інструменту персоналізованої системи розвитку талантів: кейс компанії ТОВ «Байєрсдорф Україна»
DOI:
https://doi.org/10.25140/2410-9576-2023-2(27)-109-119Ключові слова:
талант-менеджмент; LMS (системи управління навчанням); персоналізація розвитку; стратегічне управління талантами; розвиток професійних навичок; культура нав-чання; залучення та утримання талантівАнотація
У контексті стрімкого розвитку сучасного бізнесу та швидкої еволюції технологічних засобів, використання систем управління навчанням (LMS) набуває значного розвитку як стратегічний інструмент персоналізованого розвитку талантів у компаніях. Ефективність і конкурентоспроможність у сучасному світі невіддільні від навчання та постійного професійного розвитку працівників. Зокрема, у ТОВ «Байєрсдорф Україна» під час стрімкого зростання компанії, відзначили важливість індивідуального підходу до розвитку своїх співробітників і активно впроваджувало LMS як інноваційний інструмент цього процесу. Дослідження, проведені в цьому контексті, виявляють глибокий вплив технологій на розвиток талантів і динаміку розвитку компаній. Подальший аналіз має на меті висвітлити концептуальні та практичні аспекти використання LMS, особливо в контексті ТОВ «Байєрсдорф Україна», з метою виявлення його впливу на ефективність управління та розвиток талантів.
Посилання
Bazaliiska, N.P., Pylypchuk, U.O. (2014). Upravlinnia rozvytkom personalu yak funktsionalna pidsystema systemy upravlinnia personalom [Management of per-sonnel development as a functional subsystem of the personnel management system]. Molodyi vchenyi – Young scientist, (6(1), 73-75. http://nbuv.gov.ua/UJRN/ molv_2014_6(1)__19.
Kuzmenko, A.O., Myroshnychenko, H.B. (2018). Udoskonalennia systemy upravlinnia rozvytkom personalu orhanizatsii [Improvement of the management sys-tem of personnel development of the organization]. Ekonomika ta suspilstvo – Econ-omy and society, (19), 874-880. https://economyandsociety.in.ua/journals/19_ukr/132.pdf.
Prodius, O.I., Zhuravel, A.I., Sitor, M.O. (2013). Talant-menedzhment yak nevidiemna skladova uspikhu orhanizatsii [Talent management as an integral com-ponent of organizational success]. Ekonomika: realii chasu – Economy: realities of time, (1(6)), 172-177. https://economics.net.ua/files/archive/2013/No1/172-177.pdf.
TOV «Baiiersdorf Ukraina» [LLC "Baiersdorf Ukraine"]. (n.d.). Stratehiia «C.A.R.E.+» [Strategy "C.A.R.E.+"]. https://www.beiersdorf.ua/about-us/our-profile/ strategy.
Bersin, J. (2022). New Strategy for Corporate Learning: Growth in The Flow of Work. https://joshbersin.com/2022/08/a-new-strategy-for-corporate-learning-growth-in-the-flow-of-work.
Govender, M. (2022). Experiences of LMS adoption under COVID-19 by a software company's client training and support staff. [PhD Thesis]. University of Johannesburg. https://ujcontent.uj.ac.za/esploro/outputs/graduate/Experiences-of-LMS-adoption-under-COVID-19/9927910007691.
LinkedIn-Learning_Workplace-Learning-Report-2022. (2022). https://learning.linkedin.com/content/dam/me/learning/en-us/pdfs/workplace-learning-report/LinkedIn-Learning_Workplace-Learning-Report-2022-EN.pdf.
Michaels, E., Handfield-Jones, H., Axelrod, B. (2011). The war for talent. Harvard Business Press.
Weber, Daniel, Dorle Bahr. (2015). Beiersdorf: Generating Joint Added Value Through Collaboration, Planning, and Evaluation. Sustainable Value Chain Management. Springer, Cham.
Yuniati, E. (2021). Talent management and organizational performance: The mediating role of employee engagement. Management Science Letters, 11(9), 2341-2346.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).