ОСНОВНІ ЕТАПИ ДЕРЖАВНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ПІД ВПЛИВОМ ЗАГРОЗ ТРАНСНАЦІОНАЛІЗАЦІЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЕКОНОМІКИ
Ключові слова:
етапи проведення, державна політика, забезпечення економічної безпеки, діяльність транснаціональних корпораційАнотація
В статті проаналізовано чотири етапи проведення державної політики забезпечення економічної безпеки країни в контексті процесів транснаціоналізації національної економіки, зокрема, підготовки, розробки, реалізації та контролю. Досліджена поступовість здійснюваних заходів і очікуваних змін. Виділені можливі ефекти, які очікуються в результаті проведення державної політики забезпечення економічної безпеки національної економіки та нейтралізації загроз від діяльності зарубіжних та вітчизняних транснаціональних корпорацій.Посилання
Концепція Державної програми підвищення конкурентоспроможності національної економіки на 2007-2015 роки [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://iee.org.ua/ru/publication/85/#_Toc157845984
Тищук Т. А. Шляхи протидії прихованому відпливу капіталу з України : аналітична доповідь / Т. А. Тищук, О. В. Іванов. – К. : НІСД, 2012. – 88 с.
Шталь Т. В. Аналіз кризи зовнішньої заборгованості України / Т. В.Шталь, Н. О. Ланець // Економіка харчової промисловості. – 2013. – № 1(7). – С. 39-43.
##submission.downloads##
Як цитувати
Мекшун, П. В. (2015). ОСНОВНІ ЕТАПИ ДЕРЖАВНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ПІД ВПЛИВОМ ЗАГРОЗ ТРАНСНАЦІОНАЛІЗАЦІЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЕКОНОМІКИ. Науковий вісник Полісся, (1 (1), 29–33. вилучено із http://nvp.stu.cn.ua/article/view/47465
Номер
Розділ
ЕКОНОМІКА ТА УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНИМ ГОСПОДАРСТВОМ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Науковий вісник Полісся
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).