ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ВІДНОСИН ВЛАСНОСТІ У РИНКОВІЙ ЕКОНОМІЦІ
Ключові слова:
власність, приватизація, загальнодержавна власність, муніципальна власність, комунальна власність, інтелектуальна власність, ефективність, корпораціяАнотація
Досліджено трактування поняття «власність» за останні сторіччя та його сутність у сучасному світі. Проаналізовано форми власності, види приватизації, ситуацію у загальнодержавній, муніципальній та комунальній власності, становище з інтелектуальною власністю. Надано пропозиції щодо посилення державного регулювання відносин власності Україні.Посилання
Лузан Ю. Я. Еволюція поняття «власність» / Ю. Я. Лузан, Н. П. Стецюра // Агросвіт. - 2013. - №16. - С. 29-34.
Савченко В. Ф. Національна економіка : навч.посібник. 2-е вид. / В. Ф. Савченко. – Чернігів : ЧДІЕУ, 2014. – 134 с.
Гуськова І. В. Комунальна власність як ресурс місцевого самоврядування / І. В. Гуськова // Інвестиції:практика та досвід. - 2013. - №21. - С. 144-147.
Снісаренко С. Г. Муніципальна власність як основа комунального підприємництва в країнах Європейського Союзу / С. Г. Снісаренко // Держава та регіони. Серія Державне управління. - 2012. - №2. - С. 191-194.
Клименко Н. Г. Принципи управління муніципальною власністю громади / Н. Г. Клименко // Зовнішня торгівля: економіка, фінанси, право. - 2012. - №3. - С. 205-208.
Теплінський Г. В. Корпоративна власність у контексті здійснення управління корпораціями / Г. В. Теплінський // Формування ринкових відносин в Україні. - 2013. - №3. - С. 162-167.
Теплінський Г. В. Стратегія як основа управління корпоративною власністю / Г. В. Теплінський // Формування ринкових відносин в Україні. - 2013. - №2. - С. 19-24.
Олейнікова Л. Г. Соціально-економічний аспект управління інтелектуальною власністю в Україні / Л. Г. Олейнікова // Агросвіт. - 2013. -№13. - С. 37-40.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Науковий вісник Полісся
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).