ОРГАНІЗАЦІЙНА КУЛЬТУРА У РОЗВИТКУ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИХ СИСТЕМ
Ключові слова:
організаційна культура, соціально-економічні системи, розвиток систем, системний підхідАнотація
Стаття присвячена проблемам організаційної культури у сучасних умовах розвитку суспільства. Розглянуто особливості формування організаційної культури на вимогах системного підходу, який сформований на організаційній взаємодії, організаційної поведінки, організаційної культури в їх органічній єдності.Посилання
Гудзинский А. Д. Управление развитием предприятий аграрного сектора экономики Украины: системно-функциональный поход : монография. – Львов : «Лига-Прес». – 2014. – 528 с.
Судомир С. М. Формування системи управління розвитком сільськогосподарських підприємств: теорія, методологія : монографія. – К. : ЦП «Компринт», 2015. – 483 с.
Туленков М. В. Теоретико-методологічні основи організаційної взаємодії в соціальному управлінні : монографія. – К. : Каравела, 2009. – 512 с.
Хохлов Е. М. Приоритетные идеи в области управления [Текст] / Е. М. Хохлов, Н. А. Бурыгин. – Киев : ОНПИ «ЛИРА» - НМЦА, 1993. – 96 с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Науковий вісник Полісся
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).