ЗВ'ЯЗОК СОЦІАЛЬНОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ФРАГМЕНТАРНОСТІ ПЕРСОНАЛУ ПІДПРИЄМСТВ
Ключові слова:
фрагментарність персоналу інформаційна, фрагментарність соціальна, персонал, конфлікти, життєві цінностіАнотація
У статті розглянуто причини фрагментарності персоналу підприємств в умовах інформаціоналізму. Визначено, що вибіркове отримання інформації впливає на формування цінностей та створює певне розшарування персоналу за інтересами. Інформаційна фрагментарність персоналу призводить до соціальної фрагментарності, яка пов’язана із виробничими конфліктами.Посилання
Виноградов В. А. Информация как глобальна проблема современности. / В. А. Виноградов. – М., 1989. – 231 с.
Мешков Д. Н. Социокультурная целостность и фрагментация человеческой природы: автореф. дис. на соискание ученой степени канд. философских. наук : спец. 09.00.11 «Социальная философия» / Д. Н. Мешков. – Саранск, 2013. – 22 с.
Зотов В. В. Новые информационные технологии: фактор трансформации общественно-экономической формации или начало информационного общества / В. Зотов // Вестник Моск. академии рынка труда и информационных технологий. – 2006. – С. 8-11.
Масі Н. І. Формування інформаційно-комунікативного середовища в Україні [Електронний ресурс] / Н. І. Масі //Бібліотекознавство. Документознавство. Інформологія. - 2011. - № 3. - С. 41-44. – Режим доступу : http://irbisnbuv.gov.ua/cgi-bin/irbis_nbuv/cgiirbis_64.exe 21COM=2&I21DBN=UJRN&P21DBN=UJRN&IMAGE_FILE_DOWNLOAD=-1&Image_file_name=PDF/bdi_2011_3_9.pdf.
Кастельс М. Информационная эпоха: экономика, общество и культура [Электронный ресурс]. / М. Кастельс. –Режим доступу : http://www.gumer.info/bibliotek_Buks/Polit/kastel/intro2.php.
Савін С. Ю. Процеси соціалізації в епоху інофрмаціоналізму / С. Ю. Савін // Вісник Хмельницького національного університету. – 2013. – №3. – Т.2 . – С. 297-299.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Науковий вісник Полісся
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).