МАЛИЙ ТА СЕРЕДНІЙ БІЗНЕС У КРАЇНАХ ЄС: ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ ТА ПРОБЛЕМИ УПРАВЛІННЯ
Ключові слова:
малий та середній бізнес, Європейський Союз, управління МСП, фінансова підтримка МСП, тенденції розвитку МСПАнотація
У результаті дослідження виділено та проаналізовано головні сучасні тенденції у розвитку МСП такі, як: посилення їх ролі у генеруванні доданої вартості та зайнятості; поширення практично у всіх секторах економіки; домінування у сфері виробництва, торгівлі, бізнес-послуг; усвідомлення необхідності інтернаціоналізації господарської діяльності та посилення інноваційності; здійснення всеохоплюючої фінансової та інформаційної підтримки МСП, як на національному рівні, так і на рівні Європейського Союзу в цілому.Посилання
European Commission (2015). “Growth/ Internal market, industry, entrepreneurship and SMEs.”. Retrieved from: http://ec.europa.eu/growth/smes/business-friendly-environment/sme-definition/index_en.htm
European Commission (2015). “Growth/ Internal market, industry, entrepreneurship and SMEs. Small Business Act for Europe”. Retrieved from: http://ec.europa.eu/growth/smes/business-friendly-environment/small-business-act/index_en.htm.
European Commission (2015). Statistics Explained, “Small and medium-sized enterprises”. Retrieved from: http://ec.europa.eu/eurostat/statistics-explained/index.php/Main_Page.
European Commission (2015). “HORIZON 2020. The EU framework programme for research and innovation”, Retrieved from: http://ec.europa.eu/programmes/horizon2020/en/how-get-funding.
European Commission (2015). “European Union Support Programmes for SMEs”. Retrieved from:
http://ec.europa.eu/enterprise/newsroom/cf/_getdocument.cfm?doc_id=7264.
European Commission (2015). “Obtaining Funding”. Retrieved from: http://ec.europa.eu/small-business/fundingpartners
public/finance/index_en.html.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Науковий вісник Полісся Чернігівського національного технологічного університету
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).