ДОСВІД УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИМ ГОСПОДАРСТВОМ У НІМЕЧЧИНІ
Ключові слова:
досвід Німеччини, реформування управління ЖКГ, підвищення якості послуг, задоволення потреб споживачівАнотація
В статті проаналізований досвід реформування системи управління житлово-комунальним господарством (ЖКГ) у Німеччині. Показано, що метою реформування став розвиток конкуренції та вдале поєднання державних і приватних інтересів в цій галузі. Держава залишила за собою прийняття відповідних законів і норм, субсидування енерго- і ресурсозберігаючих технологій, надання адресної допомоги малозабезпеченим родинам. Відзначено, що делегування повноважень органам місцевого самоврядування у житлово-комунальній сфері і розвиток конкуренції між її підприємствами призвели до підвищення якості і різноманітності надання послуг ЖКГ.Посилання
Nefedov, V. A. (2007). Opyt upravleniya zhilishchnoy i kommunalnoy sferoy v Germanii [Experience in managing housing and communal sphere in Germany]. Vestnik Tomskogo gosudarstvennogo universiteta – Tomsk State University Journal, 301, 161-163 [in Russian].
Shrekkenbakh, L. (n.d.). Sistema upravleniya zhiloy nedvizhimostyu v Germanii [The management system of immovable property in Germany]. Retrieved from: http://teplydim.com.ua/static/storage/filesfiles/Housing_management_Germany_IWO_Rus.pdf. [in Russian].
##submission.downloads##
Як цитувати
Mekshun, L. M. (2015). ДОСВІД УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИМ ГОСПОДАРСТВОМ У НІМЕЧЧИНІ. Науковий вісник Полісся, (2 (2), 28–31. вилучено із http://nvp.stu.cn.ua/article/view/51429
Номер
Розділ
ЕКОНОМІКА ТА УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНИМ ГОСПОДАРСТВОМ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Науковий вісник Полісся
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).