АКТУАЛІЗАЦІЯ ЕКОЛОГІЧНО-ОРІЄНТОВАНОГО ТУРИЗМУ У СУЧАСНИХ ТУРИСТИЧНИХ ЦЕНТРАХ
Ключові слова:
інвестиції, інвестиційна привабливість, інновації, стратегічний пріоритет, фактори, розвитокАнотація
У статті показана необхідність інноваційного спрямування роботи туристичних центрів, що дозволить оновити атракційо-розважальну складову їхньої діяльності, активізувати участь у розробці природовідновлювальних технологій та забезпечить конкурентні переваги вітчизняним туристичним підприємствам.Посилання
Данильчук В.Ф. Особенности формирования и развития туристических предприятий: монография / В.Ф. Данильчук. – НАН Украины. Ин-т экономики пром-сти. – Донецк, 2006. – 240 с.
Гуткевич С.О. Інноваційне підприємництво – як складова економічної ефективності діяльності підприємств туристичної сфери / С.О. Гуткевич, Л.Д. Дяченко // Экономика Крыма. – 2009. – № 28. – С.
-49.
Дядечко Л.П. Розвиток туристичних підприємств на основі внутрішніх джерел інвестування / Л.П. Дядечко, О.О. Градінарова // Вісник ДІТБ. – 2008. – №8. – С. 49-55.
Ивенина А.В. Эффективность современных инновационных технологий в стратегическом управлении туристскими предприятиями / А.В. Ивенина // Экономика Крыма. – 2009. - №29. – С. 77-79.
Липчук Н.В. Розвиток агротуризму як напрямок диверсифікації особистих селянських господарств: автореф. дис. на здобуття ступеня канд. екон. наук / Н.В. Липчук. – Львів, 2007. – 20 с.
Любіцева О.О. Ринок туристичних послуг (геопросторові аспекти) / О.О. Любіцева. – К.: Альтерпрес, 2003. – 463 с.
Гайдуцький П.І. Іноземні інвестиції в Україні [Текст]: монографія / [за ред. П.І. Гайдуцького]. – К. : УкрІНТЕІ, 2004. – 248 с.
Коваль П.Ф. Актуальні питання організації обліку спільної діяльності на прикладі інвестиційних процесів в індустрії туризму / П.Ф. Коваль, В.П. Оніщенко, Г.П. Андрєєва // Науковий вісник ЧДІЕУ – 2008 – №1. – С. 95-106.
Шульгіна Л.М. Аналіз еко-орієнтованих видів туризму: їх відмінності та спільні риси [Електронний ресурс]. / Л.М. Шульгіна, А.І. Бондар // Маркетинг і менеджмент інновацій. - 2010. - №1 - с. 161 - Режим доступу: mmi.fem.sumdu.edu.ua/sites/default/files/mmi2010_1_161_168.pdf.
Бейдик О.О. Рекреаційно-туристичні ресурси України. - К.: Київський університет, 2001. – 395 с.
Данилко В.К. Статистика сільського зеленого туризму: розвиток і становлення./ В.К. Данилко // Проблеми теорії та методології бухгалтерського обліку, контролю і аналізу. - 2014. - Вип. І(28). - С. 75-84.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Науковий вісник Полісся
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).