ОСНОВНІ РИСИ ПРОГРАМ ДОСТРОКОВОГО ВИХОДУ НА ПЕНСІЮ: СВІТОВИЙ ДОСВІД ТА УРОКИ ДЛЯ УКРАЇНИ
Ключові слова:
програма дострокового виходу на пенсію, загальновстановлений пенсійний вік, пенсійна реформа, страхові внески, страховий стаж, пенсія, пенсійні заощадженняАнотація
У статті розглянуто основні риси програм дострокового виходу на пенсію в окремих країнах світу. А також програму дострокового виходу на пенсію у Великобританії, яка запровадила нову державну пенсійну систему. Акцентовано увагу щодо запровадження стимулів для продовження праці після досягнення загальновстановленого пенсійного віку населення.Посилання
Яценюк розповів, як переконав МВФ не вимагати підвищення пенсійного віку [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://espreso.tv/news/2015/02/27/yacenyuk_rozpoviv__yak_perekonav_mvf_ne_vymahaty_pidvyschennya_pensiynoho_viku.
Яресько Н. Підвищення пенсійного віку не буде [Електронний ресурс] / Н. Яресько – Режим доступу: http://economics.unian.ua/soc/1043442-pidvischennya-pensiynogo-viku-stosuvatimetsya-tilki-deyakih-kategoriy-spetspensiyyaresko.html.
Світовий досвід у реформуванні пенсійних систем / Програма розвитку фінансового сектору (USAID/FINREP-II). – Київ, 2013. – 27 с.
Світовий досвід у реформуванні пенсійних систем / Програма розвитку фінансового сектору (USAID/FINREP-II). – Київ, серпень 2014. – 26 с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Науковий вісник Полісся
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).