ІННОВАЦІЙНИЙ ТА ПРОМИСЛОВИЙ АСПЕКТИ МІЖРЕГІОНАЛЬНОЇ КОНВЕРГЕНЦІЇ В УКРАЇНІ
Ключові слова:
міжрегіональна конвергенція, обсяг промислового та інноваційного ринку, структурна орієнтованість економіки, регіони-лідери, індустріальний та постіндустріальний рівень розвиткуАнотація
Стаття присвячена дослідженню інноваційного та промислового аспектів міжрегіональної конвергенції в Україні. Проаналізовано динаміку промислового та інноваційного розвитку на національному рівні та рівні регіонів-лідерів. Досліджено взаємозв’язок між рівнем промислового та інноваційного розвитку в розрізі регіонів-лідерів. Здійснена оцінка міжрегіональної диференціації в рівні промислового та інноваційного розвитку в Україні.Посилання
Державна служба статистики України [Електронний ресурс]. – Режим доступу www.ukrstat.gov.ua
Barro, R., Sala-i-Martin, X. (1991) 'Convergence across States and Regions' Brookings Papers on Economic Activity. 1 pp. 107-182.
Barro, R., Sala-i-Martin, X. (1992) 'Convergence', Journal of Political Economy. 100(2) pp. 223-251.
Bode, E., Mutl, J. (2010) ‘Testing Nonlinear New Economic Geography Models’, Institute for Advanced Studies, Economics Series 253.
Ciurea, I. (2012) 'Economic Disparities between EU States and Regions' Economics and European Economic Policies. 9(15) pp. 39-50.
Fallah, B.N., Portridge, M.D., Olfert, M.R. (2011) ‘New Economic geography and US Metropolitan Wage Inequality’, Journal of Economic Geography, 11 pp. 865-895.
Krugman, P. (1991) ‘Increasing Returns and Economic Geography' Journal of Political Economy’. 99(3) pp. 483-499.
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Науковий вісник Полісся Чернігівського національного технологічного університету
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).