СВІТОВИЙ ДОСВІД АНТИКРИЗОВОГО ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ
Ключові слова:
антикризова політика, антикризове регулювання, державне регулювання, криза, машинобудівний комплекс, національна економіка, сільськогосподарське машинобудування, фінансова кризаАнотація
У статті досліджуються світовий досвід застосування антикризової політики, а також основні заходи, що здійснювалися в різних країнах для подолання кризових явищ. Надаються пропозиції щодо використання найбільш ефективних напрацювань у вітчизняній економіці.Посилання
Баранецький, І. Світова фінансова криза: перші результати та уроки для України / І. Баранецький // Зовнішні справи. – 2008. - №12. – С.27-30.
Пасхавер, О. І. Державний сектор і функції держави у період кризи / О. І. Пасхавер, Л. Т. Верховодова, О. М. Кошик. – Центр економічного розвитку. – К.: Видавець: СПД С.В.Маляр, 2009. - 129 с.
Сенишин, О. С. Державне регулювання економіки: підручник / О. С. Сенишин, М. О. Горинь. – Львів: ЛНУ ім. І.Франка, 2014. - 334 с.
Храпкіна, В. В. Адаптація світового досвіду антикризового управління в Україні / В. В. Храпкіна, О. П. Чучко // Технологический аудит и резервы производства. 2015. №1/7(21). – С. 42-49.
Дейнека, О. В. Взаємозв’язок масштабів та ефективності функціонування державного сектора економіки / О. В. Дейнека // Актуальні проблеми економіки. – 2009. - №9(99). – С. 58-64.
Лизун, М. В. Антикризова політика: світовий досвід та уроки для України / М. В. Лизун // Вісник Дніпропетровського університету. Серія: Економіка. - 2011. - Вип. 5(2). - С. 266-271.
Тюріна, Н. М. Світова фінансова криза та її вплив на економіки країн світу / Н. М. Тюріна, Н. С. Карвацка, Т. П. Смелянська // Вісник Хмельницького нац. ун-ту. – 2010. - №3. Т.3. – С. 204-208.
Глобалізація за умов циклічності розвитку економіки і суспільства: монографія / В. В. Дергачова, О. М. Згуровський. - Київ: Чабаненко Ю. А., 2014. - 376 c.
Степанюк, Н. Антикризове управління: досвід Польщі / Н. Степанюк // Науковий вісник Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки. – 2013. – №10. – С. 213-218.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Науковий вісник Полісся Чернігівського національного технологічного університету
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).