ОПТИМІЗАЦІЯ СИСТЕМИ БЮДЖЕТНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В УКРАЇНІ
Ключові слова:
бюджет, інновації, бюджетне забезпечення інноваційної діяльності, національна інноваційна система, державні цільові інноваційні програмиАнотація
Визначено сутність та складові системи бюджетного забезпечення інноваційного розвитку країни. Проведено аналіз сучасного стану державної фінансової підтримки інноваційних процесів в Україні. Обґрунтовано пропозиції щодо оптимізації системи бюджетного фінансування державних інноваційних програм з метою реалізації інноваційної моделі розвитку країни.Посилання
The Global Innovation Index 2015 Effective Innovation Policies for Development [Електронний ресурс] – Режим доступу : https://www.globalinnovationindex.org/userfiles/ file/reportpdf/gii-full-report-2015-v6.pdf
Про інноваційну діяльність: Закон України № 40-IV від 04.07.2002 р. [Електронний ресурс] – Режим доступу : http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/40-15.
Офіційний сайт Державної служби статистики України. – Режим доступу : http://www.ukrstat.gov.ua/
Інновації в Україні: Європейський досвід та рекомендації для України [Електронний ресурс] – Режим доступу : http://kneu.edu.ua/userfiles/our_partners/ gudrun/3_UA.pdf.
Бюджетна складова реалізації домінантних напрямів суспільного розвитку : монографія / Лисяк Л. В., Гриценко О. В., Качула С. В., Роменська К. М. [та ін.]; за наук. ред. Л. В. Лисяк. – Дніпропетровськ: ДДФА, 2015. – 396 с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Науковий вісник Полісся Чернігівського національного технологічного університету
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).