ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ СТВОРЕНЯ БІЗНЕС-ПЛАНІВ МАЛИХ ПІДПРИЄМСТВ
Ключові слова:
інформаційні системи, бізнес-плани, малі підприємства, кредитиАнотація
Визначено необхідність дослідження інформаційних систем та технологій для полегшення самостійного написання підприємцями бізнес-планів для малих підприємств, що буде сприяти залученню банківського та інвестиційного капіталу при створенні та розширенні малих підприємств. Приведена система допомоги підприємцям малого бізнесу при написанні бізнес-планів, яка створена у Сполучених штатах Америки. Позитивні аспекти цієї системи та поширювані нею інформаційні технології для підтримки малого бізнесу, а також можливість отримання інформаційної та фінансової підтримки від Групи підтримки малого бізнесу Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР).Посилання
Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні : Закон України від 22.03.2012 № 4618-VI. // Відомості Верховної Ради України. – 2013. - № 3. - Ст.23.
Збірник бізнес-планів з коментарями і рекомендаціями / [В. М. Попов та ін.] ; за ред. д-ра екон. наук, проф. В. М. Попова. - Вид. 4-те, переробл. і допов. - К. : ЦУЛ : КноРус, 2003. - 381 с.
[Електроний ресурс].- https://www.liveplan.com/pricing// ( Дата звернення 03.04. 2016 )
[Електроний ресурс].- http://ufpp.gov.ua/business_advisory_services ( Дата звернення 03.04. 2016 )
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Науковий вісник Полісся Чернігівського національного технологічного університету
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).