АНАЛІЗ ПРОБЛЕМ НЕРЕАЛЬНОГО БАНКРУТСТВА В УКРАЇНІ – ЗАКОНОДАВЧИЙ АСПЕКТ
Ключові слова:
схеми банкрутства, ознаки, показникиАнотація
У статті аналізуються нормативні акти щодо регулювання проблем фіктивного, навмисного та прихованого банкрутства як основи для проведення економічного аналізу, передбаченого на окремих етапах досудової та судових процедур банкрутства. Для визначення методології та методики економічного аналізу пропонується уточнення та класифікація протиправних дій та їх ознак економічного характеру.Посилання
Сердюков, К. Г. Протиправні банкрутства як елемент тіньового інституту неплатоспроможності / К. Г. Сердюков, В. В. Гой // Економiка та держава. - 2013. - № 10. – С. 96-98.
Проскуріна, Н. М. Фіктивне банкрутство як загроза економічній безпеці підприємства / Н. М. Проскуріна, Ю. В. Домашенко // Науковий вісник Львівського державного університету внутрішніх справ. Серія економічна. - 2011. - Вип. 2. - С. 174-183.
Львова, Н. А. Преднамеренное банкротство: генезис и содержание / Н. А. Львова // Актуальные проблемы экономической науки. - СПб.: ОЦЭиМ, 2005. - № 3. - С.13-16.
Методичні рекомендації щодо виявлення ознак неплатоспроможності підприємства та ознак дій з приховування банкрутства, фіктивного банкрутства чи доведення до банкрутства : [наказ Мін. економіки України від 19.01.2006 р. № 14 (у ред. від 26 жовтня 2010 р. № 1361)].
Зміни до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" № 4212- VІ від 22 грудня 2011 року [Електронний ресурс] / Законодавство України. - Режим доступу : http://zakon.rada.gov.ua/cgibin/laws /main.2544.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Науковий вісник Полісся Чернігівського національного технологічного університету
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).