ФОРМУВАННЯ ОПТИМАЛЬНОГО ПОРТФЕЛЮ ФІНАНСОВИХ ІНВЕСТИЦІЙ КОРПОРАЦІЇ
Ключові слова:
фінансова політика, фінансові інструменти, фінансові інвестиції, інвестиційний портфель, прибутковістьАнотація
У статті обґрунтовано системний підхід до формування оптимального портфелю фінансових інвестицій корпорації, що дозволить приймати обґрунтовані інвестиційні рішення, надасть можливість оцінювати ефективність інструментів фінансового інвестування корпорацій.Посилання
Андрушків, Б. М. Корпоративне управління / Б. М. Андрушків, С. П. Черничинець. – К.: Кондор, 2011. – 528 с.
Бланк, И. А. Финансовая стратегия предприятия / И. А. Бланк. – К.: Ельга, Ника-Центр, 2004. - 720 с.
Євтушевський, В. А. Основи корпоративного управління : підручник / В. А. Євтушевський – К.: Знання, 2006. -–406 с.
Ігнатьєва, І. А. Корпоративне управління / І. А. Ігнатьєва. – К.: Центр учбової літератури, 2013. – 600 с.
Мальська, М. П. Корпоративне управління: теорія та практика / М. П. Мальська, Н. Л. Мандюк, Ю. С. Занько. – К. :Центр учбової літератури, 2012. – 360 с.
Романовский, М. В. Корпоративные финансы / М. В. Романовський. – СПб.: Питер, 2011. – 588 с.
Сазонець, І. Л. Корпоративне управління: досвід та механізми залучення інвестицій / І. Л. Сазонець. – К. : Центручбової літератури, 2008. – 304 с.
Суторміна, В. М. Фінанси зарубіжних корпорацій / В. М. Суторміна. – К.: КНЕУ, 2004. – 566 с.
Черемушкин, С. В. Противоречивость конструкции моделей CAPM с односторонним риском / С. В. Черемушкин // Корпоративные финансы. – 2011. – № 4. – С. 90-111.
Шамраева, С. А. Издержки и выгоды корпоративной диверсификации / С. А. Шамраева // Корпоративные финансы. – 2010. – № 2. – С. 36-46.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Науковий вісник Полісся Чернігівського національного технологічного університету
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).