ФІНАНСОВИЙ РИНОК В СИСТЕМІ ДЖЕРЕЛ ФІНАНСОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ІННОВАЦІЙНО-ОРІЄНТОВАНОГО РОЗВИТКУ УКРАЇНИ
Ключові слова:
інноваційно-орієнтовний розвиток, фінансовий ринок, банки, фінансові джерела, ризикиАнотація
У статті узагальнено чинники, що формують обмеження для розбудови інноваційно орієнтованої економіки України, окреслено шляхи їх подолання та мінімізації на основі задіяння потенціалу вітчизняного фінансового ринку. Охарактеризовано рівень інноваційного розвитку економіки України. Розглянуто розвиток фінансового ринку як конкретного механізму концентрації капіталу і його спрямування у національну економіку.Посилання
Структура балансу підприємств за видами економічної діяльності [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http:// ukrstat.gou.ua/.
Кораблін, С. О. Доходи зведеного бюджету України та світова кон’юнктура на сировину / С. О. Кораблін // Теоретична та практична концептуалізація розвитку фінансово-кредитних механізмів в умовах нової соціально-економічної реальності : збірник матеріалів Міжнародної науково-практичної конференції (25 березня 2016 р.) / Національний університет ДПС України, Навчально-науковий інститут фінансів, банківської справи. – Ірпінь : Видавництво Національного університету ДПС України, 2016. – 594 с.
Офіційний сайт Державної служби статистики України [Електронний ресурс]. – Режим доступу : ttp://ukrstat.gou.ua/.
Фінансування інноваційної діяльності [Електронний ресурс]. – Режим доступу : http://lib.lntu.info/book/fb/pesp/2012/12-40/page14.html.
A confidence crisis? Restoring trust in financial services [Електронний ресурс] / edited by John Springford. – L.: SMF,
– 131 p. – Режим доступу : http: //www.smf.co.uk/wp-content/uploads/2011/07/Publication-A-Confidence-CrisisRestoring-trust-in-financial-services.pdf.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Науковий вісник Полісся Чернігівського національного технологічного університету
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).