КОНЦЕПТУАЛІЗАЦІЯ ТЕОРІЇ БІЗНЕС-ЦИКЛІВ В КОНТЕКСТІ АВСТРІЙСЬКОЇ ШКОЛИ ЕКОНОМІКИ
Ключові слова:
Австрійська школа економіки, бізнес-цикли, державне регулювання, економічна циклічність, виробнича структураАнотація
У статті визначено основні положення Австрійської школи економіки, в частині економічної циклічності. Здійснено аналіз причин і характеру протікання типового бізнес циклу відповідно до вчення представників цієї школи. Розглянуто наслідки впливу збільшення фідуціарної грошової маси в обігу на економічну систему. Встановлено роль державного регулювання у формуванні передумов виникнення нових циклічних коливань.Посилання
Kovalov, A. V. (2015). Avstriiskaia shkola : ot metodologii k obiasneniiu krizisov [ The Austrian school: from methodology to explaining the crises]. Moscow : Institut ekonomiki RAN - Institute of Economics. Russian Academy of Sciences
[in Russian].
Mizes, L. (2005). Chelovecheskia deiatelnost : Traktat po ekonomicheskoi teorii.2-e ispr. izd. [The Austrian School: From Methodology to Explaining the Crises. A Treatise on Economic Theory]. (2 nd ed., rev.) Cheliabinsk : Sotsyum [in Russian].
Rotbard, M. (2012). Velikaia depressiia v Amerike [Great Depression in the United States]. (Russian Edition) - Moscow: IRISEN, Mysl [in Russian].
Khesus, U. S., Kuriaieva, A. V. (2008). Dengi, bankovskii kredit i ekonomicheskiie tsikly. [Money, Bank Credit, and Economic Cycles]. (Russian Edition). (Uert de Soto Ed.) Khesus. - Cheliabynsk : Sotsyum [in Russian].
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Науковий вісник Полісся Чернігівського національного технологічного університету
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).