МОТИВАЦІЙНІ АСПЕКТИ АДАПТИВНОГО УПРАВЛІННЯ ПОТЕНЦІАЛОМ ПІДПРИЄМСТВА
Ключові слова:
мотивація, потенціал підприємства, складові, система управління, оптимізація, розвитокАнотація
Доведено необхідність застосування адаптивного підходу до управління економічним потенціалом промислових підприємств в сучасних умовах інтенсифікації міжнародної співпраці та євроінтеграції на засадах мотивації. Виокремлено основні елементи ринкового потенціалу, як прояву його внутрішнього потенціалу на вітчизняному та міжнародному ринках. Розкрито аспекти рушійної взаємодії елементів потенціалу підприємства та акцентовано увагу на місці і ролі мотиваційної складової у взаємодії усіх інших елементів. Сформовані основні підходи до обґрунтування мотиваційних елементів механізму адаптивного управління потенціалом підприємства.Посилання
Гончар, О. І. Актуалізація управління потенціалом підприємства за умов євроінтеграції : монографія / О. І. Гончар. – Хмельницький : ХНУ, 2015. – 333 с.
Орлов, О. О. Маржинальний підхід до оцінювання потенціалу підприємства / О. О. Орлов, О. І. Гончар // Прометей : регіон. зб. наук. пр. з економіки / Донецький держ. ун-т управління, Ін-т економіки промисловості НАНУ. – Дружківка:
Юго–Восток, 2014. – Вип. 2 (44). – С. 156-162.
Ансофф, И. Новая корпоративная стратегия / И. Ансофф ; под ред. Л. И. Евенко. – М.: Экономика, 1989. – 519 с.
Струмилин, С. Г. Проблемы экономики труда / С. Г. Струмилин. – М.: Госполитиздат, 1982. – 471 с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Науковий вісник Полісся Чернігівського національного технологічного університету
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).