РОЗВИТОК ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
Ключові слова:
державний бюджет, податкова політика, фінансовий секторАнотація
У статті автором розглянуто історичний аспект розвитку податкової політики та можливості модернізації її інституту в Україні. Автор аналізує основні функції та мету оподаткування в залежності від конкретної історичної епохи. Проаналізовано історичні етапи становлення та еволюції податкової системи, виокремлено основні фактори, що сприяли розвитку цієї системи.Посилання
Клейнер, Г. Б. Эволюция институциональных систем / Г. Б. Клейнер, ЦЭМИ РАН. – М. : Наука, 2004 – 240 с.
Меркулова, Т. В. Інституційні основи оподаткування та податкового регулювання економіки : автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.01.01 ; 08.04.01 / Меркулова Тамара Вікторівна; Держ. установа "Ін-т економіки та прогнозування НАН України". - К., 2006. - 36 с.
Институты: от заимствования к выращиванию. Опыт российских реформ и возможности культивирования институциональных изменений / Я. И. Кузьминов, В. В. Радаев, А. А. Яковлев, Е. Г. Ясин // Модернизация экономики и выращивание институтов: в 2 кн. Кн. 1 / отв. ред. Е. Г. Ясин. – М.: Издат. дом ГУ ВШЭ, 2005. – С. 7–64.
Онишко С. В. Проблеми та можливості модернізації інституту податкової політики в Україні / С. В. Онишко // Гроші. Фінанси. Кредит. - 2007. - С. 129-137.
Онишко С. В. Шляхи досягнення взаємозв'язку між окремими елементами податкової системи / С. В. Онишко // Фінансово-кредитний механізм регулювання економічної стабілізації: Зб. наук. пр. - К.: Ін-т економіки НАН України, 1998. - С. 86-97.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Науковий вісник Полісся Чернігівського національного технологічного університету
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).