СКЛАДОВІ ІННОВАЦІЙНОЇ ЕКОНОМІКИ – ОСВІТА, ТЕХНОЛОГІЧНІ УКЛАДИ, КОГНІТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ
Ключові слова:
інноваційна економіка, «трикутник знань», технологічний уклад, когнітивні техно-логіїАнотація
В статті розглядаються три джерела і три складові частини формування та розвитку інноваційної економіки. Пропонуються заходи підвищення рівня конкурентоспроможності національних вищих учбових закладів, переходу на нові технологічні уклади, впровадження когнітивних методів управління.Посилання
Вернадский, В. И. Начало и вечность жизни / В. И. Вернадский. – М. : Советская Россия, 1989. – 704 с.
Глазьев С. Теория долгосрочного технико–экономического развития / С. Глазьев. – Г. : Владар, 1993. – 456 с.
Кун, Т. Структура наукових революцій / Т. Кун. – К. : Port–Royal, 2001. – 228 с.
Федулова, Л. И. Механизмы формирования регионов знаний / Л. И. Федулова, Т. Н. Корнеева // Инновации. – 2010. – № 6. – C. 108–119.
Основи когнітивної економіки: колективна: монографія / за наук.ред. Д. Е. Н., проф. О. Ю. Чубукової, д.т.н., проф. В. Я. Рубана. – К.: ВД «Стилос», 2011. – 180 с.
Тихомирова, Е. В. Технологии для экономики знаний [Електронний ресурс] / Е. В. Тихомирова, В. В. Бовт // Центр проектирования контента. – Режим доступу : http://www.cpk.mesi.ru/.
Иноземцев, В. Л. Технологический прогресс и социальная поляризация в XXI столетии / В. Л. Иноземцев // Полис. – 2000. – №6. – С. 28–39.
Фукуяма, Ф. Наше постчеловеческое будущее: Последствия биотехнологической революции / Ф. Фукуяма; пер. С англ. М. Б. Левина. – М. : ООО “Издательство ACT”: ОАО “ЛЮКС”, 2004.
Федоренко, В. Г. Фактор вищої освіти в інноваційній економіці Сінгапуру / В. Г. Федоренко, І. М. Грищенко, О. С. Вітковський. – Економіка та держава. – 2009. – №6. – С. 4 – 7.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Науковий вісник Полісся Чернігівського національного технологічного університету
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).