НАУКОВО-МЕТОДИЧНІ ПІДХОДИ ДО ОЦІНКИ СТРАТЕГІЧНОЇ ПОЗИЦІЇ ПІДПРИЄМСТВА
Ключові слова:
стратегія, стратегічна позиція, стратегічне управління, стратегії управління змінами, стратегічний потенціал, функціональні підсистеми підприємства, стратегія управління змінамиАнотація
В статті розглянуто особливості стратегічного управління, основні підходи щодо визначення стратегій управління змінами та класифікації стратегій управління змінами. Ґрунтовно визначено та описано технологію вибору стратегії управління змінами, а також автором визначено концептуальні підходи щодо механізму здійснення змін на підприємстві.Посилання
Harafonova, O. I. (2014). Upravlinnia zminamy: teoriia, metodolohiia ta praktyka [Change Management: Theory, Methodology and Practice]. Kyiv : KNUTD, p. 364 [in Ukrainian].
Harafonova, O. I. (2014). Metodyka rozrobky ta vyboru stratehii zdiisnennia zmin na pidpryiemstvi [Method development and strategy selection effect change at the enterprise]. Bulletin of Khmelnytsky National University. A series of "Economics" № 3, Vol. 3 (212), P. 87–91 [in Ukrainian].
Shershnevа, S. E. (2004). Stratehichne upravlinnia [Strategic Management]. K yiv : KNEU , p. 699 [in Ukrainian].
Vihansky, O. S., (2006). Naumov A. Y . Menedzhment [Management].: Ekonomyst , p. 670 [in Ukrainian].
Dovgan, L. E., Karakay, V., Artemenko, L. P. (2009). Stratehichne upravlinnia [Strategic Management]. Kyiv : Center of educational literature, p. 440 [in Ukrainian].
Mishchenko, A. P. (2003). Stratehycheskoie upravleniie [Strategic Management]. Dnepropetrovsk : Publishing , p. 261 [in Russian].
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Науковий вісник Полісся Чернігівського національного технологічного університету
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).