СТИМУЛЮВАННЯ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ УКРАЇНИ ШЛЯХОМ ПІДВИЩЕННЯ РІВНЯ ВОЛОДІННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ
Ключові слова:
рівень володіння англійською мовою, економічний розвиток, лінгвістичні вміння, мова міжнародного спілкування, ринок праці, мовна компетенціяАнотація
У статті досліджується важливість англійської мови в контексті економічного зростання України. Автори зосереджують увагу на тих сферах бізнесу, де знання англійської мови є основною компетенцією і водночас ключовим фактором їх успішності та економічного розвитку країни загалом. Пропонуються шляхи подолання низької англомовної компетенції серед населення України.Посилання
Bourdieu, P. (1991). Language and Symbolic Power. Cambridge : Polity Press.
Pinon, R., Hayden, J. (2010). The Benefits of the English Language for Individuals and Societies. Retrieved from : http://media.ef.com/__/~/media/centralefcom/epi/downloads/full-reports/v5/ef-epi-2015-english.pdf. [in English].
Coleman, H. (2010). The English language in development. Retrieved from : http://www.teachingenglish.org.uk/sites/teacheng/files/UK011-English-Language-Development.pdf. [in English].
Erling, Elizabeth J., Seargeant, P., Solly, M., Chowdhury, Q. H., Rahman, S. (2015). English for economic development: a case study of migrant workers from Bangladesh. London : British Council. [in English].
EF English Proficiency Index. (2015). Retrieved from : http://media.ef.com/__/~/media/centralefcom-/epi/downloads/fullreports/v5/ef-epi-2015-english.pdf. [in English].
The study of competence in the IT sector. (2014). Retrieved from : http://www.krakow.pl/zalacznik/193941.
IT Ukraine. IT services and software R&D in Europe’s rising tech nation. (2016). Retrieved from : http://www.uadn.net/files/ua_hightech.pdf.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 Науковий вісник Полісся Чернігівського національного технологічного університету
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).